VAIZDO STEBĖJIMAS

Pasirūpinkite savo namų, artimųjų, turto ar komercinių patalpų saugumu naudodamiesi moderniausia stebėjimo įranga ir išmaniaisiais sprendimais.

Stebėjimo sistemos namams ir verslui

SAUGUMO SPRENDIMAI

Vaizdo stebėjimo paslaugos pastaruoju metu yra vis populiaresnės. Norint apsaugoti savo turtą ir savo saugumą, vis daugiau žmonių įsirengia įvairias vaizdo stebėjimo sistemas ne tik namuose, bet ir biure. Savo klientams siūlome įvairias vaizdo stebėjimo kameras ir sistemas bei jų montavimą.

NAMAMS

Siūlome įvairius vaizdo stebėjimo sprendimus namams. Galite rinktis sistemas su judesio davikliais, vaizdo įrašymu, taip pat mobilias kameras ir ne tik. Kiekvienam klientui galime pritaikyti geriausią sistemą, atitinkančią jo poreikius.

VERSLUI

Komercinių patalpų, biurų saugumui ir stebėjimui siūlome moderniausius ir geriausius stebėjimo sistemų sprendimus. Sukomplektuosime ir sumontuosime vaizdo stebėjimo sistemą, kuri užtikrins Jūsų turto ir darbuotojų saugumą.

ATSINAUJINIMUI

Jeigu jau esate įsirengę stebėjimo sistemą, pasirūpinsime jų atnaujinimu. Šiandien stebėti vaizdą galite įsirengę belaides kameras, matyti tiesioginę transliaciją savo mobiliajame telefone. Taip pat galime įrengti slaptas kameras namuose.

Verslo tiltas

PADĖSIME NE TIK IŠSIRINKTI

Montavimas

Mūsų komandoje dirba profesionalūs darbuotojai, kurie gali ne tik patarti, kokias kameras rinktis ir kokią stebėjimo sistemą įsirengti. Jie taip pat pasirūpins greitu ir kokybišku montavimu. Tai svarbus procesas, nes nuo to, kaip bus išdėstytos ir sumontuotos kameros, priklausys, kokį vaizdą matysite ir kokias erdves fiksuos įrenginiai.

Priežiūra

Atliekame reguliarią kamerų ir vaizdo stebėjimo sistemų apžiūrą ir priežiūrą. Jeigu pastebite, kad kamera sugedo, neįsijungia tuomet, kai turėtų arba reikalingos kitos priežiūros paslaugos, kreipkitės į mus. Mūsų darbuotojai visuomet reaguoja operatyviai.

BEVIELĖS SISTEMOS

Moderniausios sistemos, patogiai pritaikomos tiek namuose, tiek biuruose. Todėl tai lengvai montuojami įrenginiai, kuriuos pasirinkus, neteks galvoti, kaip paslėpti kabelius ir laidus.

GERIAUSI GAMINTOJAI

Savo klientams siūlome tik žinomų ir rinkoje geriausiai vertinamų vaizdo stebėjimo sistemų gamintojų produktus. Visos kameros ir priedai yra su gamintojų suteikta garantija.

SLAPTOS KAMEROS

Gyvūnams, vaikų kambariui ar auklės stebėjimo kameros įsigyjamos vis dažniau. Galime pasiūlyti ne tik nepastebimas slaptas kameras, bet ir tokias, kurios fiksuos ir perduos itin aukštos kokybišką vaizdą.

LAUKO KAMEROS

Lauko stebėjimui siūlome tam pritaikytas kameras, kurių neveikia drėgmė, lietus, saulės spinduliai. Kokybiškos lauko kameros fiksuoja ir perduoda kokybišką vaizdą, jį priartina netgi naktį.

Susisiekime jau dabar!

Jūsų namams ar verslui reikalingi inovatyvūs telekomunikacijų sprendimai? Ieškote patikimo interneto tiekėjo, kompiuterinių tinklų kūrėjo arba saugos kamerų pardavėjo ir montuotojo? Esame pasiruošę padėti Jums gyventi mėgaujantis naujausiomis technologijomis.

Kiekvienam savo klientui galime pasiūlyti geriausią sprendimą, atitinkantį jo lūkesčius ir situaciją. Mūsų specialistai pasiruošę skirti laiko kiekvienam. Susisiekite su mumis jau dabar, o mes padėsime išsirinkti labiausiai Jums tinkančias IT paslaugas. Nelikite be ryšio, stebėkite pasaulį ir mėgaukitės geriausiais telekomunikacijų sprendimais. Užpildykite šią formą, o mes susisieksime su Jumis ir pasiūlysime geriausius sprendimus patogesniam gyvenimui.

Scroll to Top
Scroll to Top