APIE MUS

Geriausi telekomunikacijų sprendimai!

Mes užtikrinsime, kad IT sprendimai tarnautų Jums, palengvintų Jūsų kasdienybę ir nutiestų tiltą į modernią ateitį.

MŪSŲ ISTORIJA

UAB „Verslo tiltas“ savo veiklą pradėjo 1998 m. kaip interneto tiekėjas Jonavoje. Per daugiau kaip 20 metų sukaupta patirtis leido nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Todėl šiandien galime pasiūlyti interneto paslaugas visoje Lietuvoje. Neseniai savo paslaugų spektrą papildėme vaizdo stebėjimo paslaugomis bei kompiuterinių tinklų statyba. Tarp mūsų siūlomų paslaugų šiuo metu yra ne tik šviesolaidinis internetas, bet ir plačiajuostis internetas, serverių talpinimas, skirtinė linija, LAN, Wi-Fi, šviesolaidinio tinklo kūrimas ir restauracija.

PATIRTIS

Esame patyrę profesionalai, galintys rasti sprendimą kiekvienam klientui.

INOVATYVUMAS

Mūsų sprendimai grindžiami tik naujausiomis technologijomis.

PROFESIONALUMAS

Operatyvus darbas ir reakcija į gedimus – mūsų vizitinė kortelė.

VERTYBĖS

Savo darbe vadovaujamės vertybėmis, kurios apibrėžia mūsų vidinę įmonės politiką: nuolatinis tobulėjimas, aukščiausi kokybės ir profesionalumo standartai, dėmesys kiekvienam klientui.

MISIJA

Nuolat tobulinti savo klientams siūlomus sprendimus, kurie padėtų atliepti ne tik šios dienos, bet ir ateityje dar tik kilsiančius klientų poreikius teikiant paslaugas tiek namams, tiek verslui.

VIZIJA

Tapti lyderiaujančiu telekomunikacijų paslaugų tiekėju Lietuvoje, kuris būtų vertinamas ir pasirenkamas tiek verslo, tiek privačių klientų kaip patikimiausias IT sprendimų partneris.

352

Atlikti projektai

1000+

Laimingi Klientai

12

Apdovanojimai

15

Patirtis

ĮVERTINIMAS

Per visą savo veiklos laiką užauginome profesionalų komandą, sukaupėme didžiulį patirties ir žinių bagažą. Ne kartą esame įvertinti kaip patikimas kokybiškų paslaugų tiekėjas. Įmonė iš viso buvo apdovanota daugiau kaip dešimt kartų dėl įvairių pasiekimų.

Scroll to Top
Scroll to Top