KOMPIUTERINIŲ TINKLŲ STATYBA

Įvairių kompiuterinių tinklų statyba ir atnaujinimas privatiems ir juridiniams asmenims. Mes padėsime Jūsų įrenginiams susikalbėti lengviau.

Paslaugos namams ir verslui

KOMPIUTERINIAI TINKLAI

Tam, kad Jūsų įrenginiai galėtų keistis informacija, reikalingas kokybiškas ir patikimas kompiuterinis tinklas. Turime daug patirties teikiant šias paslaugas, todėl galime pasiūlyti geriausius sprendimus tiek namams, tiek verslui. Kokybiškas kompiuterinis tinklas leis patogiau naudotis internetu ir keistis duomenimis.

LAN TINKLAS

Tam, kad keli kompiuteriai ar įrenginiai galėtų susijungti, reikalingas vietinis LAN tinklas, kuris leis keistis informacija ir failais tarpusavyje. Tai puikus sprendimas, dažniausiai pritaikomas namuose biuruose, valstybinės įstaigose.

ŠVIESOLAIDINIS TINKLAS

Šviesolaidinis kompiuterinis tinklas yra geriausias sprendimas tuomet, kai duomenis reikia perduoti nutolusiems įrenginiams. Tai reiškia, kad įrengus tokį tinklą, net ir šalimais nesantys įrenginiai gali keistis duomenimis be trikdžių.

WIFI TINKLAS

Moderniausias ir šiuolaikiškiausias sprendimas, kai norima sukurti bevielį kompiuterinį tinklą. Prie jo gali jungtis įvairūs įrenginiai, kurie yra netoliese taško, kuriam ir priklauso sukurtas WIFI tinklas.

LAN tinklas

GREITIS

Internetas veiks sparčiau, jeigu patalpose bus įrengtas tinkamas kompiuterinis tinklas. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų namuose ar biure veiktų kokybiški kompiuteriniai tinklai.

SAUGUMAS

Patikimas kompiuterinis tinklas užtikrina saugų keitimąsi duomenimis ir informacija. Nebereikės jaudintis dėl informacijos nutekėjimo ar dingimo, kitų nepatogumų.

KOKYBĖ

Nežinote, koks sprendimas labiausiai atlieptų Jūsų lūkesčius? Susisiekite su mumis, o mes padėsime   nuspręsti, koks kompiuterinis tinklas geriausia tik būtent Jūsų situacijai.

INOVATYVUMAS

Net jeigu jau naudojatės kompiuteriniu tinklu, tačiau manote, kad reikalinga jį atnaujinti arba restauruoti, galite kreiptis į mus, o mes rasime geriausią sprendimą.

Susisiekime jau dabar!

Jūsų namams ar verslui reikalingi inovatyvūs telekomunikacijų sprendimai? Ieškote patikimo interneto tiekėjo, kompiuterinių tinklų kūrėjo arba saugos kamerų pardavėjo ir montuotojo? Esame pasiruošę padėti Jums gyventi mėgaujantis naujausiomis technologijomis.

Kiekvienam savo klientui galime pasiūlyti geriausią sprendimą, atitinkantį jo lūkesčius ir situaciją. Mūsų specialistai pasiruošę skirti laiko kiekvienam. Susisiekite su mumis jau dabar, o mes padėsime išsirinkti labiausiai Jums tinkančias IT paslaugas. Nelikite be ryšio, stebėkite pasaulį ir mėgaukitės geriausiais telekomunikacijų sprendimais. Užpildykite šią formą, o mes susisieksime su Jumis ir pasiūlysime geriausius sprendimus patogesniam gyvenimui.

Scroll to Top
Scroll to Top